Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Summary
az: Xülasə

en: ID
az: İD

en: Filters
az: Filtrlər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr
