Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
