Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Filters
bs: Filteri

en: Apply
bs: Primjeni
