Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Apply
cy: Ceisio

en: Please wait...
cy: Arhoswch...

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
