Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Media
el: Μέσα

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα
