Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Media
et: Meedia

en: Filters
et: Filtrid

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Apply
et: Rakenda

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: - Select -
et: - Vali -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel
