Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Apply
fi: Käytä

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Panes
fi: Näkymät
