Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Summary
gl: Resumo

en: Media
gl: Medios

en: Filters
gl: Filtros

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Apply
gl: Aplicar

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina
