Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...
