Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Label
hi: लेबल

en: Summary
hi: सारांश

en: ID
hi: आईडी

en: Media
hi: मीडिया

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Apply
hi: लागू करें

en: Please wait...
hi: कृपया प्रतीक्षा करें...

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ
