Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Media
hy: Մեդիա

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
