Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Summary
id: Ringkasan

en: Filters
id: Filter

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Apply
id: Terapkan

en: Please wait...
id: Mohon tunggu...

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: Insert selected
id: Sisipkan yang dipilih
