Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Media
ka: მედია

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...
