Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Media
km: មេឌៀ

en: Filters
km: តម្រង

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
