Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
