Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Summary
lt: Įžanga

en: Filters
lt: Filtrai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Insert selected
lt: Įterpti pasirinktą
