Media Library Extend (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Media
lv: Multivide

en: Filters
lv: Filtri

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā
