Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
