Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag

en: Filters
nn: Filter

en: Apply
nn: Bruk
