Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Settings
ps: امستنې

en: Summary
ps: لنډیز

en: ID
ps: پېژند

en: Media
ps: رسنۍ

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - Select -
ps: - غوره -
