Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Media
sk: Médiá

en: Filters
sk: Filtre

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Apply
sk: Použiť

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Panes
sk: Panely

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
