Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek

en: Filters
sl: Filtri

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...
