Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...
