Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Filters
sv: Filter

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Apply
sv: Applicera

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Panes
sv: Rutor

en: Insert selected
sv: Infoga vald
