Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Please wait...
ta: தயவுசெய்து காத்திருக்கவும்...

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
