Media Library Extend (2.1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...
