Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Album
bg: Албум

en: Updated
bg: Обновено

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Source
bg: Източник
