Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: True
cs: Pravda (True)

en: Default
cs: Výchozí

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Source
cs: Zdroj

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Sort
cs: Řazení

en: Offset
cs: Posun

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Sort direction
cs: Směr řazení

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Add media
cs: Přidat média

en: Asc
cs: Vzestupně
