Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: True
el: Αληθής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Album
el: Άλμπουμ

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Date Added
el: Ημερομηνία που προστέθηκε

en: Source
el: Πηγή

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
