Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: True
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Album
lv: Albūms

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Every hour
lv: Katru stundu

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Source
lv: Avots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Sort
lv: Kārtot

en: Offset
lv: Atkāpe

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: No media available.
lv: Nav pieejams neviens medijs.
