Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Album
ps: البوم

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: - All -
ps: - ټول -
