Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to ru translation catalogue (54 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Language
ru: Язык

en: Action
ru: Действие

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: True
ru: Истина

en: Default
ru: По умолчанию

en: Album
ru: Альбом

en: Updated
ru: Обновлено

en: Cache Settings
ru: Установки кэша

en: Every hour
ru: Каждый час

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Date Created
ru: Дата создания

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Desc
ru: По убыванию

en: Square
ru: Квадратный

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Source
ru: Источник

en: Video
ru: Видео

en: Orientation
ru: Ориентация

en: MB
ru: МБ

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Cron Settings
ru: Настройки Cron

en: Sort
ru: Сортировка

en: Offset
ru: Пропустить

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Sort direction
ru: Направление сортировки

en: Landscape
ru: Альбомная

en: Portrait
ru: Книжная

en: Every 6 hours
ru: Каждые 6 часов

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: No media available.
ru: Мультимедийных файлов не найдено.

en: Add media
ru: Добавить медиа

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Media type
ru: Тип медиа

en: Find and manage media.
ru: Найти и управлять медиа.
