Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Published
sl: Objavljeno
