Media Library Crowdriff (1.0.0) - en to tr translation catalogue (45 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Language
tr: Dil

en: Action
tr: Eylem

en: On
tr: Açık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: True
tr: Doğru

en: Default
tr: Varsayılan

en: Album
tr: Albüm

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Every hour
tr: Her saat

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: Desc
tr: Azalan

en: Square
tr: Kare

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Source
tr: Kaynak

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Sort
tr: Sırala

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Sort direction
tr: Sıralama yönü

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: No media available.
tr: Ortam yok.

en: Add media
tr: Medya ekle

en: Asc
tr: Artan

en: Media type
tr: Medya tipi
