Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: True
ca: Cert

en: Default
ca: Per defecte

en: Album
ca: Àlbum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Every hour
ca: Cada hora

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Square
ca: Quadrat

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Source
ca: Font

en: Video
ca: Vídeo

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Sort
ca: Ordenació

en: Offset
ca: Desplaçament

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: No media available.
ca: No hi ha mèdia disponible.

en: Add media
ca: Afegeix mèdia

en: Media type
ca: Tipus de mèdia
