Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: MB
hy: ՄԲ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: Add media
hy: Ավելացնել մեդիա
