Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to nl translation catalogue (46 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: True
nl: Waar

en: Default
nl: Standaard

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Every hour
nl: Ieder uur

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Date Created
nl: Aanmaakdatum

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Desc
nl: Aflopend

en: Square
nl: Vierkant

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Date Added
nl: Datum toegevoegd

en: Source
nl: Bron

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Cron Settings
nl: Cron-instellingen

en: Sort
nl: Sorteren

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: No media available.
nl: Geen media beschikbaar.

en: Add media
nl: Media toevoegen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Media type
nl: Mediatype

en: Size: @size
nl: Grootte: @size

en: Find and manage media.
nl: Media zoeken en beheren.
