Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Action
sv: Åtgärd

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: True
sv: Sant

en: Default
sv: Förvald

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Every hour
sv: Varje timma

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Desc
sv: Fallande

en: Square
sv: Ruta

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Date Added
sv: Tillagd datum

en: Source
sv: Källa

en: Orientation
sv: Orientering

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Sort
sv: Sortera

en: Offset
sv: Kompensera

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Sort direction
sv: Riktning för sortering

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: No media available.
sv: Ingen media tillgänglig.

en: Add media
sv: Lägg till media

en: Asc
sv: Stigande

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Find and manage media.
sv: Hitta och hantera media.
