Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru
