Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Album
az: Albom

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Square
az: Kvadrat

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: Source
az: Mənbə

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Offset
az: Ofset

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
