Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: Action
da: Handling

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: True
da: Sandt

en: Default
da: Standard

en: Updated
da: Opdateret

en: Every hour
da: Hver time

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Date Created
da: Oprettelsesdato

en: Desc
da: Faldende

en: Square
da: Kvadrat

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Source
da: Kilde

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Every cron run
da: Hver cron-kørsel

en: Sort
da: Sortér

en: Offset
da: Forskydning

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Sort direction
da: Sorteringsretning

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: No media available.
da: Ingen tilgængelige media.

en: Add media
da: Tilføj media

en: Asc
da: Stigende

en: Media type
da: Medie type

en: Find and manage media.
da: Find og håndtér mediefiler.
