Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Action
fi: Toiminto

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: True
fi: Tosi

en: Default
fi: Oletus

en: Album
fi: Albumi

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Every hour
fi: Tunneittain

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Date Created
fi: Luontipäivä

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Square
fi: Neliö

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Date Added
fi: Lisäyspäivämäärä

en: Source
fi: Lähde

en: MB
fi: MT

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Sort
fi: Järjestä

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: No media available.
fi: Ei mediaa saatavilla.

en: Add media
fi: Lisää mediatiedosto

en: Media type
fi: Median tyyppi
