Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: True
gl: Verdadeiro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Square
gl: Cadrado

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Source
gl: Orixe

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Offset
gl: Desprazamento

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Add media
gl: Engadir media
