Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Media
ne: मिडिया

en: Source
ne: स्रोत

en: MB
ne: एम बी

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
