Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to fa translation catalogue (45 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: Action
fa: عملکرد

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: اعاده

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: True
fa: صحیح

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Album
fa: آلبوم

en: Updated
fa: به‌روز

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: صافی

en: ,
fa: ،

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Desc
fa: نزولی

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Source
fa: منبع

en: Video
fa: ویدیو

en: MB
fa: مگابایت

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Offset
fa: جابجایی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Sort direction
fa: جهت مرتب سازی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: No media available.
fa: هیچ راسانه ای موجود نیست.

en: Add media
fa: افزودن رسانه

en: Asc
fa: صعودی

en: Media type
fa: نوع رسانه

en: Find and manage media.
fa: رسانه را پیدا و مدیریت کنید
