Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri
