Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to ta translation catalogue (33 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Language
ta: மொழி

en: Action
ta: செயல்

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: True
ta: சரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Album
ta: பட ஏடு

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Off
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Source
ta: மூலம்

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Sort direction
ta: வரிசை திசை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
