Media Library Crowdriff (1.0.1) - en to uk translation catalogue (57 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Language
uk: Мова

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: True
uk: Істина

en: Default
uk: Базово

en: Album
uk: Альбом

en: Updated
uk: Оновлено

en: Every hour
uk: Щогодини

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Date Created
uk: Дата створення

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Desc
uk: Спад

en: Square
uk: Квадрат

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Date Added
uk: Додано

en: Source
uk: Джерело

en: Video
uk: Відео

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: MB
uk: MБ

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Every cron run
uk: Кожний запуск крону

en: Cron Settings
uk: Налаштування крону

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Twitter
uk: Твітер

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Copied
uk: Скопійовано

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: No media available.
uk: Мультимедійних файлів не знайдено.

en: Add media
uk: Додати медіа

en: Asc
uk: Зрост

en: App
uk: Програма

en: Media type
uk: Тип носія

en: Find and manage media.
uk: Пошук медіа та керування ними.
