Media Library Form API Element (2.1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Weight
da: Vægt

en: Add media
da: Tilføj media

en: Remove media
da: Fjern medie

en: Media types
da: Medietyper

en: Media library
da: Medie bibliotek

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
da[0]: Der er et medieelement tilbage.
da[1]: @count tilbage af medieelementerne.
