Media Library Form API Element (2.1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Weight
et: Kaal

en: Add media
et: Lisa meedia

en: Remove media
et: Eemalda meediafail

en: Media types
et: Meedia tüübid

en: Media library
et: Meediakogu

en: Show media item weights
et: Näita meedia elemendi kaalu

en: Hide media item weights
et: Peida meedia elemendi kaal

en: The media item "@label" is not of an accepted type. Allowed types: @types
et: Meedia element "@label" ei ole lubatud tüüpide hulgas: @types

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
et[0]: Üks meedia element on võimalik veel lisada.
et[1]: @count meedia elementi on veel võimalik lisada.
